Yıllık Özel Ders

Yıllık özel ders programımızda öğrencilerin yıl boyunca alacağı ders saatleri öğretmenlerimiz tarafından belirlendikten sonra öğrencimize yıllık ders programı yaparız. Böylece öğrenci yıl boyunca alacağı derslerin hepsini kendi programından takip edebilir. Yıl içinde öğrencinin başarısına göre ders saatlerinin derslere dağılımında değişiklikler yapılabilir. Öğrencinin yıl boyunca alacağı özel ders ya da grup ders sayısı bellidir ve buna göre bir ödeme planı oluşturulur. Yıl boyunca alınması gereken minimum ders saatlerine göre program yapılır. Ancak öğrencinin durumuna göre ders saatleri maksimuma doğru artabilir.  Programların haftalık ve yıllık ders saatlerini tablo halinde Özel Ders Ücretleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Çok sayıda özel ders almak isteyen öğrencilerin paket programları tercih etmeleri avantajlı olacaktır. Çünkü yıllık alacağı ders sayısı arttıkça ders saatinin birim fiyatı azalacaktır.

Öğrenciler Çok sayıda dersten özel ders almak zorunda değildir. İstenirse yalnızca matematik, geometri ya da ingilizce dersinden özel ders alabilirler. Örneğin bir ara sınıf öğrencisi hafta sonunu ziyan etmek istemediğinden dershanelere sıcak bakmıyor olabilir. Fakat matematikten de sorun yaşıyorsa, bizden sadece matematik özel dersi alarak faydalanabilir.Ya da bir sınav grubu öğrencisi  rekabet, kendini sınama gibi nedenlerle özellikle dershanede olmak istiyor olabilir. Bu durum için ona sunduğumuz iki alternatiften birini seçebilir. Birincisi tüm dersleri bizden alır dershaneyi sadece sınavlar için kullanabilir. İkincisi dershaneyi tercih eder, sadece sorun yaşadığı derslerden özel ders almak için bize gelebilir.

Tüm dersleri bizden alan öğrencilerimiz için, öğrencinin kapasitesine göre yılın başında bizim de onay vereceğimiz bir hedef belirlenir. Bu hedefe ulaşamama durumunda,  bir yıl sonra istenirse tüm dersleri bedava verme sözü veriyoruz.